REZERVACE

Provoz studia bude 26. 10. 2023 na dobu neurčitou přerušen, protože já odcházím na mateřskou dovolenou. Platnost všech permanentek tento den končí, potom bude možné využít pouze cvičení v online kurzu.

Přihlaste se na lekce pilates právě teď!

Upravovat a rušit rezervace jde pouze přes tento ODKAZ.


Pravidla rezervačního systému

Vypsané lekce

Nabízené lekce jsou v systému vypsané vždy na následujících 7 dní. (Př. každé úterý večer kolem 22:00 se vypisují lekce na další úterý.) Akce a workshopy se vypisují i týdny dopředu. 

Minimální kapacita lekcí

Pro konání lekce je třeba minimálně 4 přihlášených (cca do 15:00 téhož dne). V případě konání lekce nebo semináře s méně účastníky vás budu informovat SMS zprávou v dostatečném předstihu.

Zrušení rezervace

Zrušte ji nejpozději 3 hodiny před začátkem lekce. Berte své rezervace vážně s ohleduplností ke mně i ostatním. Storno poplatky nejsou v plánu, a proto vás žádám, abyste nastavený systém nezneužívali (své rezervace i v případě čekací listiny si hlídejte a kdyžtak se omluvte, ať ke storno politice nejsme nuceni přejít).

Čekací listina

Vaše rezervace na čekací listině bude po přihlášení šedá a před jménem písmeno W (waiting list). Pokud se někdo ve lhůtě 3 hodiny předem odhlasí, přijde vám email a před jménem W zmizí. Svou rezervaci si hlídejte, popřípadě ji včas zrušte. V případě uvolnění místa méně než 3 hodiny před začátkem vás budu kontaktovat SMS zprávou.

Děkuji a těším se osobně na lekci. ♥

V případě potíží s přihlašováním nebo odhlašováním mě neváhejte kontaktovat. (ljfit@email.cz)