Reference

Nic vám o cvičení neřekne víc, než opravdová zkušenost

A já všem níže zmíněným hrozně moc děkuji za krásná slova a jejich čas, který věnovali sepsání recenze. S jejich laskavým svolením tato slova sdílím. Je to radost mít takové klienty! <3

Helena Drastíková

"Začala jsem navštěvovat lekce pilates, abych se zbavila bolestí zad a stresové inkontinence. Realita je mnohem lepší než mé očekávání. Studio je voňavé, čisté a teplé. Cvičením jsem si zlepšila zdraví i postavu. Už nevstávám s bolestí zad, uvědomuji si své tělo v prostoru a zlepšil se můj problém se stresovou inkontinencí o 70 %. Pilates mi zkvalitnilo život!"


Martina Bobková

"Chtěla jsem být bez bolesti zad, zase normálně fungovat, být v pořádku pro svoje děti :) a vyhnout se operaci zad. Chodím na individuální lekce a díky naprosto profesionálnímu a laskavému přístupu lektorky jsem bez bolesti. Ve studiu je příjemné, útulné a čisté prostředí. Cvičením tady není co ztratit, jen získáte."


Veronika Kelčová

"Studio s příjemnou atmosférou, milá a velice kreativní instruktorka, spousta cvičebních pomůcek, pestré lekce... a pak ta neskutečná úleva pro má záda, která se dostaví během každé hodiny strávené zde! Doporučuji všemi deseti. Postupně tu beznadějně propadám kouzlu pilates... a to jsem teprve na začátku."


Katka Toufarová

"Důvodem, proč začít chodit na pilates, bylo zacvičit si a odreagovat se. Realita se mi líbila ještě víc. Velice příjemně na mě působilo studio a milá a profesionální instruktorka. Po pravidelném cvičení jsem rozhýbala zamrzlé rameno. Teď mám lepší držení těla, mobilní klouby a štíhlejší tělo. Cvičit pilates rozhodně doporučuji - protáhnete a posílíte svaly, o kterých jste ani nevěděli, a zároveň je to příjemný relax."


Monika Drlíková

"Před první lekcí pilates jsem cítila zvědavost (zda cviky zvládnu) a chuť zkusit něco jiného než aerobní cvičení. Líbí se mi, že je studio pro malý počet cvičících a tak má lektorka lepší šanci odhalit chybně provedený cvik. Líbí se mi perfektní přístup lektorky, že vysvětlí, pro co konkrétně je daný cvik přínosem a jakých chyb se při cviku vyvarovat. A ve studiu se mi líbí 'malé drobnosti', které to zvelebují - např. světla nad recepcí. Cvičit pilates mi pomohlo, cítím na sobě jednoznačně krásně protaženou páteř, lepší držení těla, nejsem zatuhlá jako kolegyně, které necvičí. Víc vnímám svoje tělo. Jsem závislá. :) Jděte si cvičení na vlastní tělo vyzkoušet. Možná se vám bude ze začátku zdát, jakože niiic necvičíte, ale opak je pravda."


Kateřina Večeřová

"Než jsem začala chodit na pilates, myslela jsem, že to bude lehké, nebude mě nic bolet a že se moc nezapotím. Ale musím říct, že cvičení je náročné na správné provedení, ale jde to lekci od lekce lépe. Liduška vše dokonale vysvětlí, upraví vás, abyste cvičili správně. Cvičení mi pomohlo v držení správného postoje a taky jsem se naučila správně dýchat. Je to cvičení pro každého, není to vůbec tak složité, jak ze začátku vypadá. Ale je potřeba chodit pravidelně, aby se výsledky projevily."


Gabriela Augustová

"Vždy se nadchnu pro jakékoliv nové cvičení, ale u ničeho nevydržím. Po pár lekcích mě to přestane bavit. Pilates mě chytlo, cvičím ho už od začátku fungování studia LJ fit. Studio je krásné, velice příjemné prostředí. Cvičení je super, nejvíc oceňuji individuální přístup a to, že veškeré cviky jsou dopodrobna vysvětleny, takže máte jistotu, že cvičíte správně. Dlouhodobě trpím na blokace krční páteře, což mi způsobuje bolesti hlavy a migrény. Od té doby, co pravidelně cvičím, se problémy podstatně zlepšily. Pojďte si to určitě zkusit, protože tohle cvičení si hnedka zamilujete. :)"


Eva Jarošová

"Potřebovala jsem nějaké rady ohledně cvičení na bolavá záda a správné nastavení těla. Ve studiu je velmi příjemné prostředí a kvalitní a profesionální vedení. Musím říct, že teď mám méně bolestí zad, konkrétně oceňuji praktické rady (př. cvik výtah). Ale hlavně se těším na každou další lekci."

Navštěvujete LJ fit studio a chcete se taky s ostatními podělit o svoji zkušenost?

Sepsáním recenze si aspoň uvědomíte, co všechno vám cvičení dalo, a černé na bílém uvidíte, že ten čas a úsilí stálo za to. Mně ještě navíc uděláte nesmírnou radost. 

Stačí si na recepci vzít "Děkuji" leták, díky kterému bude vyplnění snazší. A protože si vašeho času a přemýšlení nad sepsáním zpětné vazby cením, za odevzdání získáte vstup na jakoukoli skupinovou lekci zdarma.

Dělej, co miluješ. Miluj, co děláš.