REFERENCE

Nic vám o cvičení neřekne víc, než opravdová zkušenost

A já všem níže zmíněným hrozně moc děkuji za krásná slova a jejich čas, který věnovali sepsání recenze. S jejich laskavým svolením tato slova sdílím. Je to radost mít takové klienty! <3

Eva Chladová

"Po doporučení od mých známých jsem chtěla vyzkoušet, jestli to svedu. Cvičení i studio na mě působilo dobře, proto jsem zde vydržela 7 let a cvičím dodnes a ráda. Uzdravila jsem si vyhřezlé plotýnky, tělo je ohebnější a já se cítím lépe."


Naďa Hrubá

"Hledala jsem cvičení pro zdokonalení fyzičky a úlevu pro bolavá záda. Ve studiu je příjemná atmosféra a čisté a krásně moderní prostředí. Teď mě záda už tolik nebolí, celkově jsem ohebnější. Myslím, že bez cvičení bych na tom byla moc špatně."


Anonymní klientka

"Po prvních pár lekcích mi cvičení přišlo velmi jednoduché a zvláštní, než jsem pochopila, že jsem všechny pohyby původně neprováděla technicky správně. Po pár letech pravidelného cvičení musím říct, že se cítím lépe fyzicky i duševně, mám lepší postavu a jsem spokojená sama se sebou. Naučila jsem se vnímat své tělo a mysl, věnovat se sama sobě, vypnout hlavu. Pokud nad cvičením ve studiu uvažujete, běžte. Každá hodina je jinak zajímavá. Najdete tu své vlastní tělo, duši a poznáte sami sebe 'jinak' a jako bonus obnovení svého šatníku o menší velikosti."


Zdeňka Novotná

"Začala jsem cvičit ve studiu, protože jsem chtěla protáhnout a zrelaxovat své tělo. Samotné studio na mě působí velmi uklidňujícím dojmem s profesionálním vedením. Po pravidelném cvičení mám minimální bolesti čehokoliv (záda, hlava, ...), klidné spaní, čistou hlavu. Chtěla bych vzkázat všem s problémy pohybového aparátu, ať si zajdete pravidelně zacvičit do studia LJ fit."


Eva Horáková

"Já už vlastně ani nevím, proč jsem začala cvičit v LJ fit, ale asi jsem hledala formu cvičení, které by odpovídalo mým současným fyzickým možnostem, a lektorku, která by mi vyhovovala lidsky. Cvičení jsem si zamilovala. :) Forma, styl, filosofie, atmosféra, uvolněnost, pohoda, ale pevné a důsledné vedení. Přestala mě bolet kolena, rozhýbala jsem záda, trochu zformovala tělo. Zjistila jsem, jak vlastně moje tělo funguje a jak k němu mám hlavně při sportu přistupovat. Studio doporučuji všude, protože jsem o prospěšnosti cvičení vnitřně přesvědčená, ale lidi jsou líní pro sebe něco dělat."


Iva Štefková

"Před první návštěvou studia jsem očekávala, že se zbavím bolestí zad a toužila jsem po tělesné i duševní relaxaci. Teď mohu říct, že cvičení mělo obrovský efekt, protože bolesti celého těla zmizely. Pryč jsou bolesti zad, hlavy, nohou (halluxy). Mám lepší držení těla a celkově se cítím velmi dobře. Doporučila jsem již několika známým."


Helena Drastíková

Po roce pravidelného cvičení - "Začala jsem navštěvovat lekce pilates, abych se zbavila bolestí zad a stresové inkontinence. Realita je mnohem lepší než mé očekávání. Studio je voňavé, čisté a teplé. Cvičením jsem si zlepšila zdraví i postavu. Už nevstávám s bolestí zad, uvědomuji si své tělo v prostoru a zlepšil se můj problém se stresovou inkontinencí o 70 %. Pilates mi zkvalitnilo život!"

Po 3 letech pravidelného cvičení - "Chtěla jsem pokračovat v pokroku, které mi pilates dalo. Chtěla jsem zpevnit břicho, poznat své tělo a naučit se s ním zacházet s úctou. Pilates mi změnilo život. Omládla jsem, jsem ohebná. Studio je čistý a voňavý prostor s milým člověkem. Je to moje radost. Konkrétní přínosy? Zpevnilo se mi břicho, paže, prsa. Nebolí mě bedra, umím si zacvičit i mimo studio. Mám lepší imunitu. Umím delší dobu stát a nic mě nebolí. Pilates mi pomáhá ke kvalitnímu a aktivnímu životu. Dodává mi energii, zpomaluje stárnutí a regeneruje fyzicky i psychicky. Činí mě šťastnější."


Martina Bobková

"Chtěla jsem být bez bolesti zad, zase normálně fungovat, být v pořádku pro svoje děti :) a vyhnout se operaci zad. Chodím na individuální lekce a díky naprosto profesionálnímu a laskavému přístupu lektorky jsem bez bolesti. Ve studiu je příjemné, útulné a čisté prostředí. Cvičením tady není co ztratit, jen získáte."


Veronika Kelčová

"Studio s příjemnou atmosférou, milá a velice kreativní instruktorka, spousta cvičebních pomůcek, pestré lekce... a pak ta neskutečná úleva pro má záda, která se dostaví během každé hodiny strávené zde! Doporučuji všemi deseti. Postupně tu beznadějně propadám kouzlu pilates... a to jsem teprve na začátku."


Katka Toufarová

"Důvodem, proč začít chodit na pilates, bylo zkusit něco jiného než hopsání, které mi po porodu dětí nedělalo dobře a nebavilo mě. Velice příjemně na mě působilo prostředí studia a milá instruktorka. Mám sedavé zaměstnání a pilates mi pomáhá v tom, že protáhnu a uvolním ztuhlé tělo. Cvičit pilates rozhodně doporučuji - je to parádní protažení, nastavení těla do správného postavení, tělo je pružnější a štíhlejší."


Monika Drlíková

"Před první lekcí pilates jsem cítila zvědavost (zda cviky zvládnu) a chuť zkusit něco jiného než aerobní cvičení. Líbí se mi, že je studio pro malý počet cvičících a tak má lektorka lepší šanci odhalit chybně provedený cvik. Líbí se mi perfektní přístup lektorky, že vysvětlí, pro co konkrétně je daný cvik přínosem a jakých chyb se při cviku vyvarovat. A ve studiu se mi líbí 'malé drobnosti', které to zvelebují - např. světla nad recepcí. Cvičit pilates mi pomohlo, cítím na sobě jednoznačně krásně protaženou páteř, lepší držení těla, nejsem zatuhlá jako kolegyně, které necvičí. Víc vnímám svoje tělo. Jsem závislá. :) Jděte si cvičení na vlastní tělo vyzkoušet. Možná se vám bude ze začátku zdát, jakože niiic necvičíte, ale opak je pravda."


Kateřina Večeřová

"Než jsem začala chodit na pilates, myslela jsem, že to bude lehké, nebude mě nic bolet a že se moc nezapotím. Ale musím říct, že cvičení je náročné na správné provedení, ale jde to lekci od lekce lépe. Liduška vše dokonale vysvětlí, upraví vás, abyste cvičili správně. Cvičení mi pomohlo v držení správného postoje a taky jsem se naučila správně dýchat. Je to cvičení pro každého, není to vůbec tak složité, jak ze začátku vypadá. Ale je potřeba chodit pravidelně, aby se výsledky projevily."


Gabriela Dufková

"Vždy se nadchnu pro jakékoliv nové cvičení, ale u ničeho nevydržím. Po pár lekcích mě to přestane bavit. Pilates mě chytlo, cvičím ho už od začátku fungování studia LJ fit. Studio je krásné, velice příjemné prostředí. Cvičení je super, nejvíc oceňuji individuální přístup a to, že veškeré cviky jsou dopodrobna vysvětleny, takže máte jistotu, že cvičíte správně. Dlouhodobě trpím na blokace krční páteře, což mi způsobuje bolesti hlavy a migrény. Od té doby, co pravidelně cvičím, se problémy podstatně zlepšily. Pojďte si to určitě zkusit, protože tohle cvičení si hnedka zamilujete. :)"


Eva Jarošová

"Potřebovala jsem nějaké rady ohledně cvičení na bolavá záda a správné nastavení těla. Ve studiu je velmi příjemné prostředí a kvalitní a profesionální vedení. Musím říct, že teď mám méně bolestí zad, konkrétně oceňuji praktické rady (př. cvik výtah). Ale hlavně se těším na každou další lekci."

Navštěvujete LJ fit studio a chcete se taky s ostatními podělit o svoji zkušenost?

Sepsáním recenze si aspoň uvědomíte, co všechno vám cvičení dalo, a černé na bílém uvidíte, že ten čas a úsilí stálo za to. Mně ještě navíc uděláte nesmírnou radost. 

Stačí si na recepci vzít "Děkuji" leták, díky kterému bude vyplnění snazší. A protože si vašeho času a přemýšlení nad sepsáním zpětné vazby cením, za odevzdání získáte vstup na jakoukoli skupinovou lekci zdarma.

Dělej, co miluješ. Miluj, co děláš.