Kurz "Pánevní dno"  18. 9. a 6. 11.

28.08.2021

Kurz vytvořený pro ženy. Ženy po porodu nebo ve zralém věku.

V případě, že vás trápí problémy s inkontinencí, bolesti zad a podbřišku, zablokovaná "esíčka" nebo diastáza, přihlaste se na kurz, ve kterém se dozvíte všechny potřebné odpovědi a naučíte se fungující cviky. Protože zázračná pilulka ani modlení vám s tím nepomůže. :)

Kurz je rozdělen na dvě části, první obsahuje teorii a spoustu odpovědí na otázky PROČ. Naučíte se správné nastavení těla podle anatomie, naučíte se svaly relaxovat i aktivovat, dostanete cviky na doma. V druhé části zkontrolujeme pokroky, dovysvětlíme nesrovnalosti a doplníme další cviky.

V rámci kurzu máte zajištěné tištěné materiály, 30 min. video se cviky, profesionální kontrolu cviků, empatický a citlivý přístup instruktorky, zázemí studia s malým občerstvením.

Rozsah celého kurzu je 6 hodin, tím to ale nekončí. Protože tu nejdůležitější práci budete muset odvést samy doma. Cvičení není fyzicky náročné, ale bez praxe doma to nepůjde. Proto se přihlaste, prosím, jen v případě, že opravdu chcete něco aktivně změnit, že chcete věnovat čas sama sobě i za cenu většího úsilí. 


Maximální počet účastnic je šest. Kurz se bude konat v případě, že to dovolí epidemiologická situace. V opačném případě najdeme náhradní datum v nejbližším možném termínu.


Startujeme brzy, tak s přihlášením neotálejte a rovnou pište na 728232030 nebo ljfit@email.cz.