Kurz "Pánevní dno"

05.05.2021

Kurz vytvořený pro ženy. Ženy po porodu nebo ve zralém věku.

V případě, že vás trápí problémy s inkontinencí, bolesti zad a podbřišku, zablokovaná "esíčka" nebo diastáza, přihlaste se na kurz, ve kterém se dozvíte všechny potřebné odpovědi a naučíte se fungující cviky. Protože zázračná pilulka ani modlení vám s tím nepomůže. :)

!!! pozor, změna termínu: I. část sobota 5. 6. !!!

Kurz je rozdělen na dvě části, v první si teoreticky vysvětlíme co, jak a proč. Naučíte se správné nastavení těla podle anatomie, naučíte se svaly relaxovat i aktivovat, dostanete cviky na doma. V druhé části zkontrolujeme pokroky, dovysvětlíme nesrovnalosti a doplníme další cviky.

V rámci kurzu máte zajištěné tištěné materiály, profesionální kontrolu cviků, empatický a citlivý přístup instruktorky, zázemí studia s malým občerstvením.

Rozsah celého kurzu je 6 hodin, tím to ale nekončí. Protože tu nejdůležitější práci budete muset odvést samy doma. Cvičení není fyzicky náročné, ale bez praxe doma to nepůjde. Proto se přihlaste, prosím, jen v případě, že opravdu chcete něco aktivně změnit, že chcete věnovat čas sama sobě i za cenu většího úsilí. 


Maximální počet účastnic je šest. Kurz se bude konat v případě, že to dovolí epidemiologická situace. V opačném případě najdeme náhradní datum v nejbližším možném termínu.