Srpen a znovuotevření studia se blíží

06.07.2018

Už bylo dost lenošení a odpočívání. Je mi jasné, že ke cvičení v online kurzu se nutíte dost těžko. Já to mám úplně stejně... Ale do 13. srpna je to co by kamenem dohodil. Takže je na čase, abyste se dozvěděli, co nového jsem si pro vás připravila.

1. Začínáme 13. srpna

Na tom se nic nezměnilo. Ale do konce srpna bude rozvrh ještě trošku omezený, ať se do toho nevrhneme po hlavě a nepřepálíme začátek. Lekce budou probíhat pouze v pondělí a úterý.

2. Od září nové lekce v rozvrhu

Tohle je naprostá bomba. 

Váš oblíbený kruháč bude bývat v rozvrhu jako pravidelná skupinová lekce (pondělí a středa). Středeční lekce pro ranní ptáčata před prací... já jsem sice sova, ale pro vás se obětuji. :D

Po ukončení kurzu body&mind konečně mohu uvést další novinku - lekci yoga therapy. Nebude se jednat o klasickou Hatha jógu, ale o jógovou terapii, zaměřující se na jemné mobilizace, strečink, dýchání a relaxaci.

A poslední novinkou je lekce pilates pro seniory. Speciálně vytvořená lekce pro ty, kteří nemohou cvičit vleže na podložce. Celá lekce bude probíhat vsedě na židli, zaměříme se na flexibilitu páteře a kloubů, zlepšení dýchacího vzorce a naučení správných pohybových stereotypů. Takže pokud máte babičku/tetičku/maminku v důchodovém věku, rozhodně se nesmíte zapomenout zmínit.

A tady si můžete kompletní rozvrh prostudovat. >>>

3. Možnost zakoupit si speciální cenové balíčky

Klasické 10ti vstupové permanentky zůstávají, ale máme něco i pro začátečníky nebo "závisláky". Balíček START obsahuje 3 individuální a 7 skupinových lekcí. A pro ty, kteří chtějí být ve studiu jako doma, je k dispozici balíček ALL INCLUSIVE /aneb 4 týdny neomezených skupinových lekcí/.

Více o cenách se dozvíte tady. >>>

4. V charakteristice lekcí nově vybíráte pomocí obtížnosti

Na výběr budete mít teď tolik lekcí, že uvítáte jedinečný vylepšený systém, který vám pomůže vybrat si tu správnou. Pod každou lekcí je nově přiřazena obtížnost (od 0 do 4).

Kterou lekci si vyberete vy? >>>

5. Facebook stránku najdete také na webu v záložce Kontakt

So COOL... Abyste se dozvěděli, co je nového, nemusíte lustrovat celou facebookovou zeď (která je stejně plná reklam). Prostě koukněte na web www.ljfit.cz do záložky Kontakt, kde najdete samostatnou FB stránku LJ fit a rychle prohlédnete poslední příspěvky a události.

6. Pokud se stále rozhodujete, proč si vybrat zrovna pilates a studio LJ fit, možná vám tyhle důvody pomohou

Pro nováčky, kteří se mezi nás chystají zapojit, ale stále se rozhodují, proč ano či ne... PROČ? >>>