Jak na rezervace

26.06.2017

Chcete chodit na lekce LJ fit, ale nevíte, jak udělat rezervaci?

Je to jednoduché. Po vytvoření nového uživatelského účtu se můžete přihlašovat na libovolné lekce. Podrobný postup je vysvětlen níže.

Na webu v záložce rezervace je možné přihlásit se do rezervačního systému a rezervovat si jednotlivé lekce. Zobrazení v mobilních zařízeních trošičku zlobí, takže budete muset použít odkaz, který se nachází nad samotným systémem.

Pokud rezervační systém z jakéhokoli důvodu používat nechcete, můžete rezervace učinit přes email (ljfit@email.cz), přes telefon (728232030) nebo na facebooku (skupina LJfit). V případě problémů se na mě neváhejte obrátit.

Budu se těšit na osobní setkání.

Lidka

Vytvoření nového uživatelského účtu:

1) před prvním vstupem do systému je nutné vytvořit nový uživatelský účet

2) dále vyplníte email a celé jméno (to je povinné), popřípadě i telefonní číslo (dobrovolné - uvidí ho jen administrátor stránky a slouží k rychlejší domluvě při změnách rezervací)

3) není třeba vyplňovat heslo, pro další přihlášení slouží jen vaše emailová adresa

Postup rezervace jednotlivých lekcí:

1) po vytvoření uživatelského účtu se můžete do systému přihlašovat i odhlašovat (pouze na základě vaší emailové adresy)

2) po přihlášení do systému se vám zobrazí rozvrh s vypsanými lekcemi

3) kliknete na lekci Vámi vybranou, dále na Nová rezervace, vyplníte celé jméno a telefon, vše potvrdíte tlačítkem Vytvořit rezervace

4) v této chvíli máte lekci zarezervovanou, zrušit ji můžete nejpozději 3 hodiny před začátkem lekce